IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRO
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta vi smatrate prevarom?

Ići dole 
+6
Zvezdana
Solveig
Palma*
popovac
trag
_Zana_
10 posters
AutorPoruka
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Šta vi smatrate prevarom?   Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Icon_minitime17/2/2014, 09:30

First topic message reminder :

Neki ljudi smatraju da nisu sve prevare iste.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sajt za upoznavanje osoba koje traže partnera za aferuVictoria Milan, ispitao je više od 5000. članova kako bi saznao njihove stavove o varanju, a naročito šta misle o seksualnom neverstvu i onom emocionalnom.

Izgleda da muškarci i žene različito doživljavaju prevare. Evo šta je otkriveno.

72 odsto muškaraca reklo je da su seksualne afere gore od emocionalnih
69 odsto žena smatra da su emocionalne gore od seksualnih
76 odsto žena oprostilo bi partneru samo seksualnu prevaru
35 odsto muškaraca bi oprostilo partnerkama samo seksualnu prevaru
80 odsto muškaraca bi oprostilo emocionalnu prevaru
30 odsto žena bi oprostilo emocionalnu prevaru


Jedna studija objavljena prošle godine u žurnalu Evolutionary Psychology pokazala je isto. Istraživači sa Univerziteta u Mičigenu otkrili su da žene pod neverstvom podrazumevaju “stvaranje duboke emocionalne veze s drugom osobom”, što muškarce uopšte nije brinulo.

Šta vi smatrate prevarom?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Romanticna dusa

Romanticna dusa


Broj poruka : 3445
Datum upisa : 17.05.2014
Godina : 31

Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vi smatrate prevarom?   Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Icon_minitime26/9/2014, 12:32

Ja sam se upecala,i neznam sta sad?
Nazad na vrh Ići dole
djura

djura


Broj poruka : 834
Datum upisa : 22.09.2014
Godina : 67
Lokacija : Vojvodina

Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vi smatrate prevarom?   Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Icon_minitime26/9/2014, 12:41

Pravarom smatram kompletnu posvećenost drugoj osobi to jest i seksualnu i emocionalnu.
To se po pravilu ne može sakriti pitanje je samo trenutka kad će se saznati.Oprostiti da,zaboraviti ne.
Oprostiti samo ako se iskreno prizna sve,jer ljudski je grešiti a još ljudskije PRAŠTATI!
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vi smatrate prevarom?   Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Icon_minitime28/9/2014, 10:51

djura ::
Pravarom smatram kompletnu posvećenost drugoj osobi to jest i seksualnu i emocionalnu.
To se po pravilu ne može sakriti pitanje je samo trenutka kad će se saznati.Oprostiti da,zaboraviti ne.
Oprostiti samo ako se iskreno prizna sve,jer ljudski je grešiti a još ljudskije PRAŠTATI!

Djuro slazhem se sa tvojim postom,samo ja ne bih mogla da nastavim sa takvom osobom...oprostiti da ali ne i nastaviti..da pojasnim,ovim mislim na druzhenja jer sam imala tu srecu u zhivotu da me voljena osoba ne pravari.
Nazad na vrh Ići dole
Lexa

Lexa


Broj poruka : 138
Datum upisa : 28.12.2014
Godina : 43
Lokacija : Republika Srpska

Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vi smatrate prevarom?   Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Icon_minitime22/1/2015, 21:34

Tema kao stvorena za mene.
Šta znači riječ prevara.
Zar ne mislite da ćemo nekada lakše oprostiti nekome fizičku i emocionalnu prevaru nego omalovažavanje ličnosti što je takođe prevara jer nam se osoba koja nas omalovažava na poćetku nije predstavila u tom svjetlu.
Ili recimo ako nas osoba koja nam je veoma važna i kojoj smo mi veoma važni ostavi u nekom teškom momentu na cjedilu.
Prevariti nas fizički nekada je mnogo manje bolno nego prevare o kojima sam govorila.
Pobogu fizička prevara može biti izazvana trenutkom,a nekada smo čak i mi sami krivi za to.
Nazad na vrh Ići dole
djura

djura


Broj poruka : 834
Datum upisa : 22.09.2014
Godina : 67
Lokacija : Vojvodina

Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vi smatrate prevarom?   Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Icon_minitime23/1/2015, 21:45

[quote="Lexa"]Tema kao stvorena za mene.
Šta znači riječ prevara.
Zar ne mislite da ćemo nekada lakše oprostiti nekome fizičku i emocionalnu prevaru nego omalovažavanje ličnosti što je takođe prevara jer nam se osoba koja nas omalovažava na poćetku nije predstavila u tom svjetlu.
Ili recimo ako nas osoba koja nam je veoma važna i kojoj smo mi veoma važni ostavi u nekom teškom momentu na cjedilu.
Prevariti nas fizički nekada je mnogo manje bolno nego prevare o kojima sam govorila.
Pobogu fizička prevara može biti izazvana trenutkom,a nekada smo čak i mi sami krivi za to.[/quote
Slažem se,mnogo više boli da te neko potceni pa te još laže ali sve to rade ljudi koje smo mi birali!
Nazad na vrh Ići dole
akica

akica


Broj poruka : 273
Datum upisa : 30.07.2017

Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vi smatrate prevarom?   Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Icon_minitime5/8/2017, 23:30

Novi život, novi svet sa osobom koju voliš koja te voli , znaš da je iskreno, i očekivanja ne bih rekla da su prevelika ali u principu lud od ljubavi vidiš svet idealnim...
Sve je lepo, stvorila se porodica, svako traži svoje ali šta...u čemu je problem pa to je brak. Sve se može, porodica, posao,i momenata za odmor, druženje...
I onda posle dosta vremena, nešto se menja...pa zar nismo ujutru pili kafu zajedno a sada druga čeka , hladi se i na kraju ispija kao čaša vode uz nek bzv. objašnjenje.
To je bio početak kraja...svaka nova promena, iskakanje iz našeg ljubomorno čuvanog stereotipa je podgrevala situaciju...dobio je puno vremena, mislila sam tada da vredi...previše. Ali sam znala da postavim prioritete. Život nas je nosio, naš put više nije išao u istom smeru. Puno godina, prazna, jedino tako sam i mogla podneti sve jer kad izgubiš emocije...postaje svejedno.
Predugo je trajalo, predugo sam bila prepuštena sama sebi i deci. Kada su se otisnuli na tri strane sveta, ja sam na četvrtu...A mislio je da nikada neću otići...
Zanela sam se, tema je tražila konkretan odgovor, raširila sam priču ne umem u dve reči.
Slobodna, srećna a savest čista potražih svoj novi put.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vi smatrate prevarom?   Šta vi smatrate prevarom? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta vi smatrate prevarom?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
IZVOR LjUBAVI :: MUSKO-ZENSKI SVET :: MUSKO-ZENSKI KUTAK-
Skoči na: