IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRO
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ajurveda (Ayurveda)

Ići dole 
AutorPoruka
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Ajurveda (Ayurveda) Empty
PočaljiNaslov: Ajurveda (Ayurveda)   Ajurveda (Ayurveda) Icon_minitime22/6/2014, 10:25

LEČENJE SUNCOKRETOVIM ULJEM (nerafinisano, hladno ceđeno)​

Dr F. Karah, učesnik na kongresu Ukrajinskog udruženja onkologa i bakteriologa, izneo je metodu neobično jedinstvenog načina lečenja ljudi i to pomoću suncokretovog ulja. Rezultati ovog postupka lečenja izazivaju čuđenje i sumnju. No, nakon preispitivanja njegovog lečenja uljem, svako se može uveriti u vrednost njegovog dokaza i iskušati delovanje na sopstvenom telu.
Više je nego začuđujuće da su ovim neškodljivim biološkim metodom lečenja postignuti takvi uspesi u lečenju i izlečenju bolesti bez hirurških zahvata i uzimanja lekova, koji često izazivaju štetne propratne pojave.
Temeljno je načelo ovog lečenja veoma jednostavno: ispiranje (mućkanje ulja u ustima, a sam organizam preuzima dalji postupak samoizlečenja. Na taj način je moguće istovremeno lečiti ćelije, tkiva i organe, zato što se ovim postupkom sprečava uništenje mikroflore i razaranja organizma. Bez zdrave mikroflore ljudski vek je pola kraći. Čovek bi mogao doživeti starost od 140 do 150 godina.

Ovim se metodom potpuno leče: glavobolja, bronhitis, zubobolja, tromboza, hronične bolesti krvi, artroza, paraliza, želudačni čirevi, bolesti creva, srca, bubrega, upala mozga, ženske bolesti, hronične izrasline (tumori), hronični grčevi, bolesti živaca, želudca, pluća, jetre, bolesti spavanja, infarkt.

Postupak je sledeći: najmanje jedna čajna, a najviše jedna jelovna kašika suncokretovog ulja mućka se zatvorenih usta, ispirajući i provlačeći između zuba, bez žurbe, i truda 15 do 20 minuta. Ulje se ni u kom slučaju ne sme progutati. Ispljunuta tečnost je bela kao mleko, a ako je još žuta, ispiranje je bilo prekratko. Nakon toga, usta se moraju dobro isprati vodom, a četkicom se moraju dobro oprati zubi. Ispljunuta tečnost je vrlo otrovna, zato bi se i umivaonik morao dobro isprati.
U ispljunutoj tečnosti se nalazi velika količina štetnih bakterija i drugih štetnih toksina. Važno je napomenuti da se ovim postupkom ispiranja pojačava razmena materije u organizmu, tako da se uspostavlja trajno ozdravljenje. Najuočljiviji je učinak u učvršćivanju klimavih zuba, a postaju i vidljivo beli.
Najbolje je započeti ispiranje ujutro, pre jela. Da bi se proces lečenja ubrzao, postupak se može ponoviti tri puta na dan pre jela i na prazan stomak. Time je izlečenje brže i delotvornije. Lečenje traje toliko dugo, dok se organizmu ne vrati pređašnja snaga, svežina i miran san. Moraju se pojaviti zdrava glad i neometana spospobnost pamćenja.
Na početku se mogu pojaviti znakovi pređašnje bolesti, što je kod bolesnika koji boluje od više bolesti sasvim moguće. Pogotovo se taj osećaj javlja kada bolesnik ima više žarišnih upala, koje aktiviraju jedna drugu, a koje bi bez lečenja uzrokovale tešku bolest ili čak smrt. Zato i ne postoji razlog da se prekine ovo lečenje ako bi se i pojavila povišena telesna temperatura. Eventualno pogoršanje je samo dobar znak da se telo počelo oporavljati i da bolest nestaje.
Zapravo, lečenje je uspešno samo za vreme ispiranja usta uljem, a koliko često na dan valja ponoviti postupak, zavisi od stanja i osećaja bolesnika. Akutne bolesti se ovom metodom leče dva do četiri dana, a hronične bolesti često i do godinu dana.

Radiestezijski dodatak: Organizam pacijenta dobija kiseonik unutrašnjim putevima. Naime, ulje se za dva i po minuta veže sa pljuvačkom i za 4,5 minuta ulazi u krv, a za 10 minuta celo telo dobija kiseonik i izbacuje štetne materije iz organizma.
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Ajurveda (Ayurveda) Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajurveda (Ayurveda)   Ajurveda (Ayurveda) Icon_minitime22/6/2014, 10:29

Probala sam, i mogu da kažem da je dosta toga istinito, jer je kod mene pojačalo imunitet, chir mi se smirio,kiselina nestala, i stvarno sam se osećala bolje..prestala sam to da radim iz puke lenjosti, ali pochecu ponovo.
Probajte! Doktor 
Nazad na vrh Ići dole
 
Ajurveda (Ayurveda)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
IZVOR LjUBAVI :: DRUŠTVO :: ZDRAVLJE-
Skoči na: