IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRO
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bol/Kako se nosite sa bolom?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Bol/Kako se nosite sa bolom? Empty
PočaljiNaslov: Bol/Kako se nosite sa bolom?   Bol/Kako se nosite sa bolom? Icon_minitime30/4/2014, 17:05

Svako od nas je,bar jednom,u zhivotu dozhiveo veliku bol..bol toliko jaku da prelazi u fizichku, bol koja gushi i ne dozvoljava disanje,tako da mislish da ce ti se utroba raspasti koliko boli...
Kako se vi nosite sa bolom?
Nazad na vrh Ići dole
akica

akica


Broj poruka : 273
Datum upisa : 30.07.2017

Bol/Kako se nosite sa bolom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bol/Kako se nosite sa bolom?   Bol/Kako se nosite sa bolom? Icon_minitime17/8/2017, 20:05

U tom smislu zbog koga je Zana otvorila temu...teško!
Za razliku od fizičkog bola koji je nastao zbog nekog zdravstvenog problema svaki drugi mnogo teže podnosim.
Imala sam situaciju kada je ćerka pred samu svadbu raskinula veridbu, kada je već sve bilo zakazano, pa čak i neki pokloni stigli.
Prvo je bio šok. U tom stanju nisam još bila svesna situacije. Posle šoka je usledio bes koji me je dovodio u stanje da se svadjam, raspravljam...
Bol me je skrhao, ne samo zbog situacije koja se desila, ne, jer ko zna zašto se to moralo desiti, bila sam skrhana gledajući ćerku, koja od jedne stamene, stabilne, jake i razumne osobe postaje osoba koja pada, koja ne može ili ne želi da priča, da jede...
Od uvek vesele i pričljive devojke, šalili smo se kako nam treba daljinski da je utišamo, pretvorila se u samotnjaka.
Šta više može da boli od toga kada vidiš da ti dete pati. Svom snagom sam sebe davala, činila sve kako bi promenila to.
Bol je bolela tako jako, da sam u momentima baš kako je Zana napisala osetila da mi nedostaje vazduha, da mi se utroba razdire...
Prošlo je i to, trebalo je vremena ali moje dete je opet bila ona vesela, brbljiva devojka, koja je svugde bila omiljena, koju su na poslu cenili pa eto čini mi se da njenom oporavku možemo možda najviše zahvaliti upravo tome što je imala svoj posao, dobre kolege...

Nazad na vrh Ići dole
 
Bol/Kako se nosite sa bolom?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
IZVOR LjUBAVI :: DRUŠTVO :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: