IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRO
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Hajde da se valjamo u senu

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Morska Oluja

Morska Oluja


Broj poruka : 483
Datum upisa : 29.04.2014
Lokacija : na obali mora

Hajde da se valjamo u senu Empty
PočaljiNaslov: Hajde da se valjamo u senu   Hajde da se valjamo u senu Icon_minitime13/5/2014, 09:42

Za razliku od uobičajenih usluga poznatih spa centara u svetu, jedno lečilište u Južnom Tirolu, nudi: valjanje u senu.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vlasnici spa centra Naturoase Stegerhof u Trudenu, tvrde da "saunovanje u senu" ima moćno terapijsko dejstvo.

Naime, esencijalna ulja cvetova i trava u alpskom senu u kombinaciji sa vodenom parom, blagotvorno deluju na čitav organizam.

Ova neobična terapija idealna je za osobe koje imaju reumatske tegobe, bolove u mišićima, vratu i leđima, ali i za one koje koje osećaju hronični umor i često su pod stresom.

Osim toga, seno jača imuni sistem i eliminiše toksine iz tela.

Dakle dragi moji, posto ja imam sena, izvolite u moj spa centar  cvece 
Nazad na vrh Ići dole
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Hajde da se valjamo u senu Empty
PočaljiNaslov: Re: Hajde da se valjamo u senu   Hajde da se valjamo u senu Icon_minitime13/5/2014, 11:10

Meni "IZVOR LJUBAVI" dođe kao neko seno za opušanje. Ali, stvarno! Zagrljaj 
Admine, postavi slamnatu pozadinu!
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Hajde da se valjamo u senu Empty
PočaljiNaslov: Re: Hajde da se valjamo u senu   Hajde da se valjamo u senu Icon_minitime13/5/2014, 19:32

...pih ,ja ne bih..ne volim seno,prashinu,bube i ostale prljavshtine,koje se mogu u njemu naci..za mene bi to bila,debela kazna
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna dusa

Romanticna dusa


Broj poruka : 3445
Datum upisa : 17.05.2014
Godina : 31

Hajde da se valjamo u senu Empty
PočaljiNaslov: Re: Hajde da se valjamo u senu   Hajde da se valjamo u senu Icon_minitime2/6/2014, 00:22

Ja obozavam seno,samo da ga ne kupim.
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 69

Hajde da se valjamo u senu Empty
PočaljiNaslov: Re: Hajde da se valjamo u senu   Hajde da se valjamo u senu Icon_minitime2/6/2014, 00:36

Romanticna dusa ::
Ja obozavam seno,samo da ga ne kupim.

 Ima jedna anegdota sa ovog foruma : Postavio ja gif sliku u humoru  na temi smešne gif slike kako muškarac i žena kupe seno...
  i  napisao evo kod @popovca @****** kupi seno i sunča se .
Treći dan kada je to videla napisala je ovo je foto montaža nisam nikada kupila slamu ? šmeker
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna dusa

Romanticna dusa


Broj poruka : 3445
Datum upisa : 17.05.2014
Godina : 31

Hajde da se valjamo u senu Empty
PočaljiNaslov: Re: Hajde da se valjamo u senu   Hajde da se valjamo u senu Icon_minitime2/6/2014, 00:38

Hhahahahaaha hvala ti za smeh pred spavanje.Pa lepo se valjati po senu zar ne?Jos kad ga neko drugi pokupi ma milina...
Nazad na vrh Ići dole
Morska Oluja

Morska Oluja


Broj poruka : 483
Datum upisa : 29.04.2014
Lokacija : na obali mora

Hajde da se valjamo u senu Empty
PočaljiNaslov: Re: Hajde da se valjamo u senu   Hajde da se valjamo u senu Icon_minitime2/6/2014, 07:16

Ja obozavam da skacem po senu i slami . Kao dete kada bi otisla u selo samo tamo sam visila i pravila tobogane igrala se. Sada vise tis gomile sena deteline i slame nema, sve su masinski odradjene bale pa kada ih vidim hvata me nostalgija za onim gomilama.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hajde da se valjamo u senu Empty
PočaljiNaslov: Re: Hajde da se valjamo u senu   Hajde da se valjamo u senu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Hajde da se valjamo u senu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
IZVOR LjUBAVI :: DRUŠTVO :: ZDRAVLJE-
Skoči na: