IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRO
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako doskočiti sajber-đilkošu

Ići dole 
+4
popovac
Miculy
trag
Solveig
8 posters
AutorPoruka
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime12/5/2014, 11:15

Šta mislite o predlogu da žene oforme udruženje za borbu protiv forumskih slamaoca ženskih srca?
Da se usmerimo na uočavanje takvih pojava, da detektujemo potencijelnog ili već oformljenog forumskog švacu, pa da mu onda mamu maminu... hehe.. 
Udruženje bi, u početku, dejstvovalo iz ilegale, kao svaki drugi pionirsko-partizanski pokret.

A, šta kažete?
Nazad na vrh Ići dole
trag

trag


Broj poruka : 2758
Datum upisa : 13.07.2013

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime12/5/2014, 19:58

Interesantan predlog. A program?
Nazad na vrh Ići dole
Miculy

Miculy


Broj poruka : 1733
Datum upisa : 01.02.2013
Lokacija : Severno, severnije

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime12/5/2014, 21:10

Solveig ::
Šta mislite o predlogu da žene oforme udruženje za borbu protiv forumskih slamaoca ženskih srca?
Da se usmerimo na uočavanje takvih pojava, da detektujemo potencijelnog ili već oformljenog forumskog švacu, pa da mu onda mamu maminu... hehe.. 
Udruženje bi, u početku, dejstvovalo iz ilegale, kao svaki drugi pionirsko-partizanski pokret.

A, šta kažete?

Dobra ideja ali kako ih prepoznati ili smatrate da su svi bez razlike isti?
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 69

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime12/5/2014, 21:38

U nadi da ću pomoći kolegicama sa furuma u pokušaju stvaranja ,ženske organizacije čiji zadatak je opisno vidljiv iz naslova, reših da za Googlam na netu i da rezultat kopi paste postavim na temu. Svi pokušaji nisu dali rezultata,što će reći da za zadatu temu nema interesovanja. Žalim ,ali činjenice tako stoje .. šmeker
Nazad na vrh Ići dole
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime12/5/2014, 22:30

popovac ::
,...što će reći da za zadatu temu nema interesovanja.
Ma nemoj! neeeeeeeeee 
Samo, niko se nije setio!

trag ::
Interesantan predlog. A program?
Program ćemo smišljati u hodu.
Za početek, treba ga zavesti! Tog, takvog nekakvog tipusa. A, onda, vaditi mu mast odande, gde masti nema!

Miculy ::

...ali kako ih prepoznati ili smatrate da su svi bez razlike isti?
Nisu svi isti.
To ćemo Palma* i ja lepo da ti objasnimo!
Nazad na vrh Ići dole
Palma*
Aktivan clan
Aktivan clan
Palma*


Broj poruka : 11980
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 103
Lokacija : sunčana strana ulice

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime13/5/2014, 11:39

Solveig ::

Program ćemo smišljati u hodu.
Za početek, treba ga zavesti! Tog, takvog nekakvog tipusa. A, onda, vaditi mu mast  odande, gde masti nema!

Da, za početak ga treba zavesti  tako da on misli da je zaveo tebe ili dopustiti da te zavede!  hehe..

Miculy ::

...ali kako ih prepoznati ili smatrate da su svi bez razlike isti?

Draga Miculy, naravno da nisu svi isti... farbaju se različitim farbama. Veruj mi veoma teško ih je prepoznati jer je transformacija kameleona pesmica za malu decu za njega ali... ali kad na*ebeš jednom nije isključeno da ćeš još koji put.  šmeker 

Solveig ::
To ćemo Palma* i ja lepo da ti objasnimo!

Probaćemo ali iskustvo nije uvek i majka mudrosti!
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime13/5/2014, 19:53

..ja cu da navijam za vas,ne bih uchestvovala... hehe.. 
..nekako vishe volim mushkarce za prijatelje od zhena..kakvi god da su,bolji su od vecine zhenskog sveta...ihaj,shta zhene rade po netu..te lepe,mlade,slobodne,doktorke nauka..ihaj,ima toga josh..a vamo udate,ruzhne,matore,debele i tako to..pa kad mogu zhene,zashto hajka na mushkarce?
..ali eto,da ne bude da ne podrzhavam,zhenski deo foruma,de vi ih ganjajte a ja cu vas bodriti hehe.. hehe.. 
Nazad na vrh Ići dole
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime13/5/2014, 20:48

_Zana_ ::
..ihaj,shta zhene rade po netu..te lepe,mlade,slobodne,doktorke nauka..ihaj,ima toga josh..a vamo udate,ruzhne,matore,debele i tako to.. 
Na netu se svako može predstaviti kao princ Čarls ili lejdi Dajana. To je tačno. U to se može i ne mora verovati. I nije presudno za komunikaciju.
Ne valja kad zavoliš lažljivca. Ne valja kad shvatiš da te navukao da se u njega zaljubiš, a u stvari te ne voli.
P.S. "Zaljubljeni" se, uglavnom, sretnu... Tad se može proveriti činjenično stanje.
Nazad na vrh Ići dole
Miculy

Miculy


Broj poruka : 1733
Datum upisa : 01.02.2013
Lokacija : Severno, severnije

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime13/5/2014, 21:40

Kad citam ovo gore dodje mi da pobegnem sa neta. Pa moje drage dame, pocnite polako da objasnjavate svoju teoriju. Unapred hvala, ljubim vas  ljubav 
Nazad na vrh Ići dole
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime13/5/2014, 21:47

Daj prvo da nađemo jednog takvog.
Moram da se prošetam po forumima... sigurno ću da naletim na nekog takvog. Obično se smeste u kutak "Romantika"
Ko ima vremena, može da pripomogne.
Nazad na vrh Ići dole
Miculy

Miculy


Broj poruka : 1733
Datum upisa : 01.02.2013
Lokacija : Severno, severnije

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime13/5/2014, 22:03

Da, da, a kad ga nadjemo ima da ga dovedemo ovde i vesamo nasred foruma
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime13/5/2014, 22:12

Odličan predlog! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 1034
Datum upisa : 03.05.2012
Lokacija : xxx

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime13/5/2014, 22:37

Na ovom forumu nema vešanja... nađite pogodnije mjesto ! Obješen nemože biti član ,pa ga nemogu ni evidentirati...

Admin
Nazad na vrh Ići dole
https://ljubav.forumgabon.com
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime13/5/2014, 23:13

Postoji rešenje:
1. Ti ćeš ga prvo evidentirati.
2. Mi ćemo ga obesiti.
3. Onda ga razevidentiraj.

P.S. U međuvremenu ćemo da ga čerupamo, pece po perce. Neosetno.
Tako neće biti narušen pravilnik foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 1034
Datum upisa : 03.05.2012
Lokacija : xxx

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime13/5/2014, 23:45

I pored uvažavanja vaših želja  i razumjevanja sa moje strane, opravdanog negodovanja što se takve stvari na netu događaju jedino što mogu učiniti je da zamolim jednu poznatu sajber đilkošicu da gostuje na mom forumu i da Vam sa par postova pomogne u hvatanju njenih  muških  kolega ? Ona je provjerena i daleko naj poznatija u tom poslu.... šmeker
Nazad na vrh Ići dole
https://ljubav.forumgabon.com
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime13/5/2014, 23:52

To moramo odlučiti parlamentarnom većinom glasova.
Zamoli je.
Neka dođe, neka namami ovde nekog... hehe.. 

Sad, kad znam da je rešenje naših internet muka na pomolu, mirno ću spavati ove noći.
Nazad na vrh Ići dole
trag

trag


Broj poruka : 2758
Datum upisa : 13.07.2013

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime15/5/2014, 16:38

Joj, nemoj molim Te! Nije vredno poremecaja mira, nemoj niposto! plezi se 

Nego, ima jedna druga stvar - ako se uskace u "doskakanje" sajber djilkosu - sa kakvim to oruzjem raspolazemo, a? Otkud njemu tolika moc, kada dame nisu bebe, a-a?

P.S. Temica je ok, no cini mi se da nije dobrog kroja za mene -ne znam kako bih "postovala" kad se neko nadje na "meti", jos manje u slucaju da "meta" opusti jezicinu  plezi se 
P.P.S - Niposto na ovom forumu!

Nazad na vrh Ići dole
Romanticna dusa

Romanticna dusa


Broj poruka : 3445
Datum upisa : 17.05.2014
Godina : 31

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime27/7/2014, 22:01

Bas se pitam kako?
Nazad na vrh Ići dole
trag

trag


Broj poruka : 2758
Datum upisa : 13.07.2013

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime27/7/2014, 22:23

da probam onim najednostavnijim - ignorisati!
Gore mu ne treba  Ona se plezi 
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna dusa

Romanticna dusa


Broj poruka : 3445
Datum upisa : 17.05.2014
Godina : 31

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime27/7/2014, 22:25

A kad i ne sumnjas da je on to  Ona se plezi
Nazad na vrh Ići dole
trag

trag


Broj poruka : 2758
Datum upisa : 13.07.2013

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime28/7/2014, 19:20

Onda ga, s`vremena na vreme, "zagolicas" da "prokine" na osetljivim temama (retko se ne oseti foler)
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna dusa

Romanticna dusa


Broj poruka : 3445
Datum upisa : 17.05.2014
Godina : 31

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime30/7/2014, 00:10

trag ::
Onda ga, s`vremena na vreme, "zagolicas" da "prokine" na osetljivim temama (retko se ne oseti foler)

A vala ja ga ne osetim...  Postideo sam se  Postideo sam se
Nazad na vrh Ići dole
trag

trag


Broj poruka : 2758
Datum upisa : 13.07.2013

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime3/8/2014, 15:56

Osetices kad "iskljucis" romantiku, ne polazis od sebe i ukljucis samo logiku.
Nazad na vrh Ići dole
Palma*
Aktivan clan
Aktivan clan
Palma*


Broj poruka : 11980
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 103
Lokacija : sunčana strana ulice

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime3/8/2014, 18:04

trag ::
Osetices kad "iskljucis" romantiku, ne polazis od sebe i ukljucis samo logiku.

Draga moja, nikakva logika tu ne važi... iz iskustva znam, veruj mi!
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna dusa

Romanticna dusa


Broj poruka : 3445
Datum upisa : 17.05.2014
Godina : 31

Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime7/8/2014, 16:55

A ja nikad necu osetit  Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako doskočiti sajber-đilkošu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako doskočiti sajber-đilkošu   Kako doskočiti sajber-đilkošu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako doskočiti sajber-đilkošu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako da...?
» Kako si?
» Kako nastaje rak
» Bol/Kako se nosite sa bolom?
» Kako privući muškarca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
IZVOR LjUBAVI :: MUSKO-ZENSKI SVET :: MUSKO-ZENSKI KUTAK-
Skoči na: