IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRO
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sanjarenje

Ići dole 
AutorPoruka
Palma*
Aktivan clan
Aktivan clan
Palma*


Broj poruka : 11980
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 103
Lokacija : sunčana strana ulice

Sanjarenje Empty
PočaljiNaslov: Sanjarenje   Sanjarenje Icon_minitime6/2/2013, 21:29

1. deo

Zatvaram oči… vidim obalu i more… osećam miris borovine… čujem cvrčke, kako se javljaju… i sonce, koje polako tone u more tamo daleko… samo tu na obali sam ja… samo tu se istinski opuštam i uživam… hrana za moju dušu… čakam te… sedim na obali… nigde nikog… i posmatram igru galebova na nebu… zagledam te, kako mi se približavaš. Sav nasmejan i srećen, što me vidiš. Naši pogledi se stapaju u jedan i za trenutak oko nas ništa više ne postoji. Ustajem i idem ti u susret... ljubiš me… prvo nežno, zatim pa sve zahtevnije… osećam tvoju snagu i energiju… kako volim da sam sa tobom… kako volim da ti pripadam. Zahtevaš više. Tvoji poljupci s uznemirljivi i dodiri nabijeni s naponom. Beskompromisno me držiš u svom zagrljaju, s jezikom istražuješ… spustiš se prema uvetu… trnci me prožimaju, koža mi se ježi…. mmmmmmmm… polako po vratu na dole… mmmmmm… kako uživam. Nemam snage, da te zaustavim… i neću... tako lepo mi je… tako dobro je osećati tvoje telo uz moje… pomiluješ me po majici, na dva osetljiva mesta… zadrhtim… uh, kako mi godi. Bradavice mi stoje, čvrsto i uspravno… kao uvek, kada oste tvoj dodir. Tvoja ruka klizne ispod kopče brusa i zagledaš se u mene upitnim pogledom. Klimnem i rukom ti prolazim kroz kosu, koja miriše na so. Svlačiš mi majicu i polako se usnicama prisaš na njih. Ljubiš kao da je zadnji put… ležemo na topl pesak… uz šumenje mora potpuno ti se predajam. Koža mi je naježena od zzbuđenja… polako se spustaš prema pupku, slučajno se nasmejem i blago te povučem nazad… čudan osećaj… strah me je… mada želim, da bi otkrio sve, da bi te osetila. Znam, da ti mogu verovati, toliko te već poznajem… povlačiš mi dole gaćice… neprijatno mi je, a želim te… rukom se polako približuješ mom međunožju i osećaš toplotu, koju odajem… želim da te osetim… nestrpljiva sem. Napadaš moju mačkicu… poližeš svu vlažnost, nalaziš moj klitoris i nežno ga dodiruješ jezikom… stresem se… kakav osećaj… .vrti mi se u glavi od zadovoljstva… kako mi je lepo…. rastavljaš mi kolena i ljubiš me po stegnima… imam osećaj, da ću se istopiti pod tvojim dodirima… nekontrolisano podižem kukove prema tebi… znam, da se približuje vrhunac… osećam, kako moje telo počinje da obliva toplota… znam, da dolazi… oh… mmmmm… stresem se u grču… ljubiš me… sreća na mom licu donosi osmeh na tvojim usnama… srećna sam. Okrećem se prema tebi i otkopčavam ti pantalone… ispod nemaš ništa… uzimam ga van i nežno ga milujem… polako pomeram kožicu gore i dole… naginješ glavu unazad i duboko dišeš… gledam moju ruku kako klizi preko njega… saginjem glavu i uzimam ga u usta… obuhvatam ga svojim usnicama i klizim polako gore i dole, isto tako kao malopre sa rukama. Moje međunožje je opet poplavljeno… stenješ i tvoji kukovi se ritmično pomeraju prema meni… sve dublje i dublje… igram se… odmaknem se i opet priblizim… jezikom nestašno kružim po vrhu… dižem glavu i naši pogledi se sreću... polažeš me na peškir… približavaš mi se i naša tela se stapaju u jedno… u celinu… ulaziš duboko u mene… prepuštam se tvom ritmu i snagi, koja zahteva sve… osećam te sve više i više… u meni rasteš… osećam tvoje trzaje… znam da se približavaš vrhuncu… još malo…. samo još malo vremena mi je potrebno… mmmmmm… zajedno dolazimo do orgazma, koji je čaroban. Umorni ležimo jedno pored drugog… grliš me i ljubiš… oko nas potpuna tišina… čuje se samo šum mora… i crčci su začutali. Leđima sam naslonjena na tvoje toplo telo, obavijena tvojim nogamai… šapućeš mi nežne reči… tvoj glas… tako nežan i zavodljiv… ležimo zagrljeni… prepuštamo se umoru… čuje se samo naše disanje i šum mora… odjednom ustaješ i povlačiš me sa sobom… ulazimo u more… hladno je… ali tako paše… ne može ohladiti želju po tebi… zaplivamo… tražim te… želim da te dodirnem… želim da osetim tvoje usne na meni… osmehuješ se i ljubiš me… čini mi se da mi čitaš misli… dodirima me izazivaš… i ti želiš još jednom da prodreš u mene… sedaš u plićak, pvlačiš me sebi u naručje… spajamo se… stvorena jedno za drugo… polako se pomeram… vidim da ti je lepo… da uživaš… držiš me za kukove… Zahtevaš više… prepustam se tvom ritmu… tvoji prsti se igraju s mojim bradavicama, spuštaju se prema mom klitorisu… mmmmmm… nemoj mi to raditi… neću još kraj… odugovlačim… želim da to dugo traje… naši pogledi se sreću… vreme se zaustavlja… .vidim želju u tvojim očima… potpuno ti se predajem… odmakneš me od sebe… okreneš me tako da klečim i približiš mi se odpozadi… osećam kako polako prodireš u mene… duboko…. do kraja… tako potpuno te osećam… prsima miluješ moj drugi otvor , nežno ga masiraš… osećam kako tvoj prst prodire unutra… mmmmm… boim se da ću brzo svršiti… neću još… molim, ne još... želim odužiti kraj… tako lepo mi je s tobom… želim te osetiti na drugi način… želim te osetiti u guzi… opzštena sam… verujem ti… znam da ćeš biti nežan…. Znaš da je to meni prvi put i znam da ne voliš biti prvi… ali desi se… prodireš u mene… ne boli previše… malo se zaustaljaš, zatim se prepustamo ritmu… znaš me dovesti do užitka… znaš da si prvi, kojeg osećam tako… moja roka se približava klitorisu i počinjem kružiti po njemu… ne mogu se više kontrolisati… osećam kako ćeš eksplodirati… tama mi je pred očima… obliva me vrućina… osećam da dolazi…. dug… dug orgazam… i tvoj… kako te strese… kako duboko dišeš… .loviš vazduh… lepo mi je…. Oko nas je već tamna noć… more šumi… polako se oblačimo… hladno je…. žal mi je da se je završilo… obećavaš mi da ćemo se uskoro opet videti… pratiš me do auta… odlazimo svako na svoju stranu… još uvek osećam na sebi tvoje vrele poljupce… poljupce, kojii mi znače sve… znam da ćemo se uskoro ponovo videti… ne možeš izdržati dugo bez mene.

2.deo

Uveče sam došla nazad na plažu - neka nevidljiva sila vukla me je tamo… znala sam da me čakaš… dolaziš mi u susret… .samo mesec je naš svedok...
Držiš me čvrsto uz sebei, dok naši pogledi klize preko morske površine. Mesečina pleše po moru i nežno osvetljava okolinu. Svoju roku obavijaš oko mog vrata. Privijaš me još bliže sebi i spustaš svoje usne na moje. Srećemo se u nežnom poljupcu. Tvoj miris me uzbuđuje. Osećam toplotu tvog tela. Nežan poljubac postaje sve strasniji. Tvoja ruka nežno šeta po mom telu i čini mi se istražuješ, kao da bi bilo prvi put. Pritiskaš svoje međunožje k meni, a ja se odzivam tako što blago širim noge. Polako se svlačimo… komad za komadom… ponovo osećam tvoje poljupce po čitavom telu… svom strašću naša ljubavna igra počinje ponovo. Stoimo okrenuti jedno prema drugom u sjaju mesečin... Tvoje oči, koje govoe tada kada vlada smrtna tišina i tvoje usne, koje se uvek u pravom trenutku dotiču mojih…
Potpuno utrnim kada tvoje usne dotaknu moje uvo… zatvaram oči… čekam… polako kliziš jezikom po vratu… izazivaš… i tvoje ruke… klize po mojim leđima… polako… zavodljivo… istražujuće… zaustavljaju se na mojoj guzi… dok se usnama približavaš mojim bradavicama… ne mogu izdržati više… molim te uzmi me… pohotno ih uzimaš u usta… igraš se s njima… kolena mi klecaju… ne mogu više stajati… spustaš me naćebe… nastavljaš sa milovanjem… želim da te osetim… čuješ moje uzahe zadovoljstva… prstima nežno rastvaraš moje sramne usnice i tražiš moj klitoris… nemoj prestati… nastavi… polako i osećajno ljubiš moju malu… svavruća i oznojena hvatam te za kosu i guram ti glavu kakav dug i jak ordgazam… i kada se umirim srećna sam… srećna da… ali zadovoljena ne… želim osetiti tvoju muškost i primiti tvoje sokove…
Počinjem se pomerati na dole po tvom telu… zaustavljam se na tačkama za koje znam da te strese, kada ih dodirujem… uživam kada vidim da ti je lepo… da me želiš kao ja tebe… nežno te ljubim po najosetljivijim mestima… čujem kako zadržavaš dah…. Znam da ti paše… kada dođem do njega, nežno ga podižem i već nestaje u mojim ustima… počinjem polako putovati gore i dole… uzbuđen si i počinješ da se pomeraš… ne… miruj… prebrzo će biti kraj… osećam da nećeš još dugo izdržati… osećam pritisak u tvojim lopticama… ne možeš više… na jeziku osećam tvoju tečnost i sisam je, sve što dolazi iz njega… polako dolaziš k sebi… do kraja poližem sve, kao da bih htela da ga umijem… skliznem na gore po tvom telu i nežno te grlim... ljubiš me… gledamo zvezde na jasnom nebu… naš jedini svedok je mesec.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
 
Sanjarenje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
IZVOR LjUBAVI :: EROTIKA I SEX :: EROTSKE PRICE-
Skoči na: