IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRO
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Muzika i vodjenje ljubavi

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Muzika i vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Muzika i vodjenje ljubavi   Muzika i vodjenje ljubavi Icon_minitime14/5/2014, 09:05

Dakle ... vodimo ljubav, zagushljiv je zrak ....... shta se za to vreme chuje iz vasheg sterea, cd-a, gramofona, kasetasha, tranzistora, radija ili mozda sami svirate, pevate?

Kojem tipu ljubavni-ka/ce pripadate?

Klasichar - recimo Feelings, pesma koju svi znamo, meni najdraza u izvodjenju Isaac Hayesa i Dianne Warwick, ali je ne mogu naci na Youtube. Predivna pesma, ali nekako .... tugaljiva, samo da posluzi erekcija. Elvis ... love me tender ....

Patriota - hmmm ..... Srpska se truba s Kosova chuje, Srbina svakog da obraduje, ritam je dushu dao za "one pokrete", zumba-zumba. U sluchaju da nema muzike dobre su i vesti, radio ili televizijski dnevnik, sa najnovijim vestima sa Kosmeta.

Roker - samo rok balade, tipa Stairway to Heaven, ima neke simbolike, zar ne ..... onda ... klasika kao Samba Pa Ti i slichno.

Crnac - samo za izuzetne ljubavnike. Da ne nabrajam, pochevshi od "seksualno lekovitog" Marvina Gaye-a, preko Isaaca Hayes-a, Steve Wondera, Temptations-a, od vas se ochekuje, s obzirom na izbor muzike, crnachki performans, dakle - radite k'o crnac.

Narodnjak - niste se odavno plaknuli, a vrucina udarila ovih dana, jelo se kobasica sa belim lukom, zalivalo pivom, dlake vam shtrche iz nosa i ushiju, ali vasha draga nishta ne primecuje i peva uz Cecu:

Kad bi bio ranjen, krvi bih ti dala
Oba svoja oka, kad bi bio slep
Al uzalud, bez duse si lep

Da me mucis da me kinjis ko sve robove
Da me slomis i potopis zadnje brodove

Hip-hop, rap - neshto slichno narodnjaku, smatrate partnerku za kuju, a ona vas za gangstera. Razlika je shto je narodnjak na alkoholu, a rapper na drozama.
primer: Eminem - These bitches on our dicks .......

Jazzer - opushteno i sa puno improvizacija.

Metalac - huuu ... ne znam, valjda shto brze :ph34r: .....

Religiozni tip - post, nema seksa. Zajednichko slushanje pojanja, uz molitvu.

Disco freak - uzda se u fizichku kondiciju, radi puno sklekova. Obichno nemashtovit, ali uporan k'o terijer.

Izjasnite se i dodajte svoje tipove i muziku.
Nazad na vrh Ići dole
stormrider

stormrider


Broj poruka : 4224
Datum upisa : 24.12.2014
Lokacija : Hell City

Muzika i vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika i vodjenje ljubavi   Muzika i vodjenje ljubavi Icon_minitime11/1/2015, 21:50

Obicno je to neka lepa balada kao ova
Nazad na vrh Ići dole
stormrider

stormrider


Broj poruka : 4224
Datum upisa : 24.12.2014
Lokacija : Hell City

Muzika i vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika i vodjenje ljubavi   Muzika i vodjenje ljubavi Icon_minitime5/2/2015, 18:56

Nazad na vrh Ići dole
akica

akica


Broj poruka : 273
Datum upisa : 30.07.2017

Muzika i vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika i vodjenje ljubavi   Muzika i vodjenje ljubavi Icon_minitime9/8/2017, 00:43

Nazad na vrh Ići dole
SUMAR

SUMAR


Broj poruka : 8607
Datum upisa : 06.02.2014
Godina : 64
Lokacija : MRDA

Muzika i vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika i vodjenje ljubavi   Muzika i vodjenje ljubavi Icon_minitime9/8/2017, 11:11

Nazad na vrh Ići dole
akica

akica


Broj poruka : 273
Datum upisa : 30.07.2017

Muzika i vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika i vodjenje ljubavi   Muzika i vodjenje ljubavi Icon_minitime16/8/2017, 23:52

Nazad na vrh Ići dole
akica

akica


Broj poruka : 273
Datum upisa : 30.07.2017

Muzika i vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika i vodjenje ljubavi   Muzika i vodjenje ljubavi Icon_minitime23/8/2017, 23:55

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Muzika i vodjenje ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika i vodjenje ljubavi   Muzika i vodjenje ljubavi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Muzika i vodjenje ljubavi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NARODNA MUZIKA
» Duhovna muzika
» ZABAVNA MUZIKA
» Muzika za decu
» Pesma za dobrodoslicu na forum Izvor Ljubavi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
IZVOR LjUBAVI :: GALERIJE I MUZIKA :: RAZNA MUZIKA-
Skoči na: