IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRO
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vanity Fair: Ova Beograđanka je najbolje obučena žena na planeti

Ići dole 
AutorPoruka
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Vanity Fair: Ova Beograđanka je najbolje obučena žena na planeti Empty
PočaljiNaslov: Vanity Fair: Ova Beograđanka je najbolje obučena žena na planeti   Vanity Fair: Ova Beograđanka je najbolje obučena žena na planeti Icon_minitime16/5/2014, 09:16

Beograđanka Jelena Višnjić, modna blogerka, našla se na stranicama američkog časopisa "Vanity Fair". Ova devojka nalazi se na listi najbolje odvenih žena na planeti.
- Iz "Vanity fair" su mi rekli da sam odabrana zbog držanja i zanimljive kombinacije. Fotografiju koja se našla u ovom časopisu je napravila moja mama, pa je ovaj uspeh kombinacije njene ljubavi prema fotografiji i moje ljubavi prema modi - kaže Jelena.
Kada se pogledaju kombinacije na njenom blogu "Diotima", neko bi pomislio da je za garderobu ova devojka odvaja mnogo novca. Ipak, stil nema cenu. Odeću bira po "osećaju" i za male sume novca.
- Mnogi ne mogu da poveruju da sam neki dobar komad garderobe kupila na buvljaku za 100, 150 dinara - dodaje Jelena, koja je po obrazovanju profesor engleskog jezika. Vanity Fair: Ova Beograđanka je najbolje obučena žena na planeti 14288_tmb_46646432_60523_moda_630x0A sad lični utisak: fasciniran sam stilom, umerenošću, otsustvom robovanja modi i skupim kombinacijama. Ono, nije da su odevni predmeti i prateća galanterija ni jeftini, ali tu su zbog celokupnog dojma a ne zbog ekskluzivnosti i cene samih za sebe. Svaka čast!Vanity Fair: Ova Beograđanka je najbolje obučena žena na planeti 14288_tmb_46646432_60531_moda3_630x0
A sad lični utisak: fascinirana sam stilom, umerenošću, otsustvom robovanja modi i skupim kombinacijama. Ono, nije da su odevni predmeti i prateća galanterija ni jeftini, ali tu su zbog celokupnog dojma a ne zbog ekskluzivnosti i cene samih za sebe. Svaka čast!
Nazad na vrh Ići dole
 
Vanity Fair: Ova Beograđanka je najbolje obučena žena na planeti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Obuća koju svaka žena treba da ima
» Kakav model suknje najbolje pristaje vašoj građi?
» Lak za jačanje i rast noktiju od belog luka: Najbolje sredstvo – zbogom listanju i pucanju!
» Šta sve muškarci rade zbog žena…
» 10 razlika između žena I muškaraca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
IZVOR LjUBAVI :: UMETNOST I KULTURA :: MODA-
Skoči na: