IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRO
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Najlepshi,filmski,ljubavni citati

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 60
Lokacija : Nedodjija:))

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime16/2/2015, 19:54

„Kada je Hari sreo Sali“, rekao joj je:" Kada budeš shvatio da želiš da ostatak života provedeš sa nekim, želećeš da taj ostatak života počne što pre".


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 60
Lokacija : Nedodjija:))

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime16/2/2015, 19:56

Najbolja stvar koju ćeš ikad naučiti u životu je da voliš i primiš ljubav natrag. („Mulen ruž“)


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 60
Lokacija : Nedodjija:))

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime16/2/2015, 19:57

Ja? Ja se bojim svega. Bojim se onog što sam videla, što sam učinila, onoga što jesam. A najviše od svega se bojim da ću izaći iz ove sobe i nikad u životu neću osećati ovo što osećam prema tebi. („Prljavi ples“)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 60
Lokacija : Nedodjija:))

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime16/2/2015, 19:59

Mrzim način na koji razgovaraš sa mnom i tvoju frizuru. Mrzim tvoje cipele i način na koji mi čitaš misli. Mrzim što si uvek u pravu. Mrzim kad me teraš na smeh, isto kao i na plač. Mrzim što te nema kraj mene, mrzim činjenicu da me nisi nazvao. Ali najviše od svega mrzim što te ne mrzim. Nikako, ni trunčicu, baš nimalo. („10 razloga zašto te mrzim“)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 60
Lokacija : Nedodjija:))

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime16/2/2015, 20:01

Pravi gubitak možeš da osetiš samo kada voliš nekog više nego što voliš sebe. („Dobri Vil Hanting“)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 60
Lokacija : Nedodjija:))

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime16/2/2015, 20:02

Da li ikada ispružite ruke i vrtite se, vrtite, vrtite? E, takva je ljubav. Sve vam govori da prestanete pre nego što padnete, ali vi ipak nastavljate. („Praktična magija“)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 60
Lokacija : Nedodjija:))

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime16/2/2015, 20:03

Ako nekoga voliš dovoljno, pustićeš ga da ode. Ako ti se vrati, znači da ste suđeni jedni drugom. Ako ne, znači da nikada nije ni bio zaista tvoj. („Nepristojna ponuda“)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 60
Lokacija : Nedodjija:))

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime16/2/2015, 20:05

Ne možeš naći pravu ljubav tamo gde je nema i ne možeš se sakriti od nje tamo gde je zaista ima. („Ljubiti budalu“)


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 60
Lokacija : Nedodjija:))

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime16/2/2015, 20:06

Ako nisi spreman da ispadneš glup, nisi dostojan da se zaljubiš. („Nešto poput ljubavi“)


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 60
Lokacija : Nedodjija:))

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime16/2/2015, 20:07

Najbolja vrsta ljubavi je ona koja probudi dušu, tera nas da tražimo više, zapali vatru i srce a umu pruži mir. To si mi dala, a ja se nadam da ću ti to moći pružiti zauvek. („Knjižica“)


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 60
Lokacija : Nedodjija:))

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime16/2/2015, 20:09

oleti znači ne imati potrebu za reči „oprosti“. („Ljubavna priča“)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 60
Lokacija : Nedodjija:))

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime16/2/2015, 20:10

Znaš kako znaš da si zaljubljen? Kad ležiš u krevetu i ne možeš zaspati, jer je stvarnost napokon lepša od snova. („Zapravo ljubav“)


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
udav

udav


Broj poruka : 58
Datum upisa : 09.08.2017

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime13/8/2017, 20:07

Ako nisi spreman da ispadneš glup, nisi dostojan da se zaljubiš.
(„Nešto poput ljubavi“)
Nazad na vrh Ići dole
Miculy

Miculy


Broj poruka : 1733
Datum upisa : 01.02.2013
Lokacija : Severno, severnije

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime13/8/2017, 21:39

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 70

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime13/8/2017, 21:44

[You must be registered and logged in to see this image.]
 Najbolja vrsta ljubavi je ona koja probudi dušu i tjera nas da tražimo više, zapali vatru i srce a umu pruži mir. To si mi dala, a to se nadam da ću ti ja moći pružiti, zauvijek ...
Nazad na vrh Ići dole
Miculy

Miculy


Broj poruka : 1733
Datum upisa : 01.02.2013
Lokacija : Severno, severnije

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime13/8/2017, 21:52

„Ma koliko okorela nečija ćud, rastopiće se na vatri ljubavi. Ako se pak ne promeni znači da vatra nije bila dovoljno jaka.”
— Mahatma Gandi
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 70

Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime14/8/2017, 20:31

                                                     [You must be registered and logged in to see this image.]


Volim te. Zbog tebe sam onaj koji jesam, Ti si svaki razlog, svaka nada i svaki san koji sam ikad imao. I bez obzira na to što će se dogoditi u budućnosti, svaki dan proveden s tobom za mene je najbolji dan u životu. Uvijek ću biti tvoj.
... film Bilježnica
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najlepshi,filmski,ljubavni citati Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepshi,filmski,ljubavni citati   Najlepshi,filmski,ljubavni citati Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najlepshi,filmski,ljubavni citati
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Citati o ljubavi ..
» Najlepši ljubavni stihovi
» Ljubavni stihovi po mesecima
» Ljubavni stihovi po danima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
IZVOR LjUBAVI :: KNJIŽEVNOST :: PROZNA SVAŠTARA-
Skoči na: