IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRO
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li bi ste priznali prevaru ili ne?

Ići dole 
+3
trag
Cura fina
_Zana_
7 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime4/3/2014, 09:24

...zamislite mali scenario(chesto se dogadja)..

Popili ste malo više i prevarili voljenu osobu, a sada vam je jako žao i sve biste učinili da se to popravi. Odlučili ste da priznate sve, ali da li ste upravo tako napravili pogrešan korak?


Ako je (ne)mili događaj sa trećom osobom za vas predstavljao samo avanturu i prolaznu epizodu, a ne priliku za fatalnu ljubavnu romansu, onda ćete verovatno poželeti da ispravite načinjenu grešku.

Najbolji način da se iskupite je da više nikada ne dopustite sebi takav "izlet", umesto što ćete priznati osobi sa kojom ste u vezi da ste je prevarili sa nekim do koga vam uopšte nije stalo.

Priznanje može da stvori jaz između vas, a postoji i veliki rizik da ćete biti ostavljeni. Raskid veze ili razvod braka su jedan od najsigurnijih scenarija nakon priznanja prevare. Povređeni partner, odnosno partnerka, u šoku i besu poželeće da vas odgurne što dalje od sebe i teško će razumeti da među vama i nekim trećim nije bilo baš ničega što bi vas nateralo na novu prevaru.
Da li bi ste priznali prevaru?
Nazad na vrh Ići dole
Cura fina

Cura fina


Broj poruka : 1693
Datum upisa : 30.12.2013
Lokacija : u šumi

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime4/3/2014, 12:43

Nisam nikad prevarila svog partnera, a mislim da se to meni ne može dogoditi ni pijanoj ni treznoj. Ovo iz razloga što mi poštovanje voljene osobe to ne dozvoljava. Mislim da prevaru nikad ne treba priznati jer je to nešto što se ne prašta, to je izdaja.
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime5/3/2014, 06:46

..nisam bila u situaciji da nekoga prevarim ali kada bi se to desilo,priznala bih pa kud puklo da puklo..mada ima i ona stara"Ne boli te ono shto ne znash"i mozhda bi bilo pametnije precutati,posebno ako je u pitanju kratkotrajni izlet ali ja ne bih mogla.Lichno ne bih volela da znam ako bi mi dragi imao neku kres varijantu za jednokratnu upotrebu jer bih ga garant ostavila,posle takvog priznanja..ako nema poverenja,nema ni veze..
Nazad na vrh Ići dole
trag

trag


Broj poruka : 2758
Datum upisa : 13.07.2013

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime10/3/2014, 23:52

Na zalost, spadam u one bas-bas plavuse koje bi priznale prevaru i koje to ocekuju od druge strane (uzaludno garant), jer volim i citav zivot negujem sto cistije odnose, a posebno medju najblizim.

E, sad nesto bas kontraverzno - smatram da takvu prevaru niposto ne treba priznati, jer faktom nije vredna moguceg razvoda/raskida braka/veze, niti njihovog remecenja uvrzanjem sumnje u sebe, partnera, u sve i svasta sto sa prevarom nema veze. Takvo priznanje zaista nije lako podneti, razumeti i prihvatiti kao periferno u odnosu na bitno i sadrzajno.
Takvu vrstu prevare ne posmatram kao izdaju ukoliko brak ili veza stvarno vrede (podrazumevam dobro poznavanje i razumevanje medju partnerima, a ako ga nema, onda se prevareni i nije potrudio da zaista upozna onog drugog, pa mora malo "platiti" podrazumevanje, sve jedno sto je veran i podrazumeva vernost).
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 69

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime11/3/2014, 00:30

Ja ću opet ispasti crna ovca ,ali  pišem istinu ( svoju istinu ) pa mi ne smeta što ćete na mene i tako gledati. Ja sam za sebe  definirao prevaru....  sve ono što smatram prevarom nikada nebi učinio i tako štitim svoju partnerku .Sloboda u ponašanju nije  prevara.... ili možda Vi ne možete biti moja partnerka ? Ja jesam za potpunu slobodu ,ali prihvatam i obaveze  koje su deo partnerkine slobode... Sada Vas malo zbunjujem.... ne potrebno , jer moj život sa partnerkom ne spada u ono  biblisko i tako su sretno živjeli do kraja života... Nema bajke...surovi život i borba da bi preživjeli...ako još i prevara i razmišljanje o njoj postanu sastavni deo života  onda ste zakoračili u pakao  odnosa ili još gore braka .... šmeker
Nazad na vrh Ići dole
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime11/3/2014, 21:35

Ako volim nekog, neću ga prevariti. Kočnica u mojoj glavi je uvek u ispravnom stanju. Nikad nikog nisam prevarila. Dok je trajalo, trajalo je. Bez prevare! I bilo je čisto s moje strane.

I ne priznajem ja tu seksualnu demokratiju! Sad smo malo zajedno, pa malo izmešamo telesnu sluz sa drugim partnerima, pa opet smo zajedno, pa smo na gomili... ko sfingeri, pa smo opet samo nas dvoje, pa smo duhovno jedno biće, a telesno - k'o hipici.... i takve neke gluposti!
Ne priznajem, jer nije normalno! Jer je takvo razmišljanje odraz nezrelosti i neodgovornosti! Jer takav stav povređuje partnera, pa makar i ne došlo do prevare, a vezu čini nestabilnom.
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 69

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 14:19

Solveig ::
Ako volim nekog, neću ga prevariti. Kočnica u mojoj glavi je uvek u ispravnom stanju. Nikad nikog nisam prevarila. Dok je trajalo, trajalo je. Bez prevare! I bilo je čisto s moje strane.

I ne priznajem ja tu seksualnu demokratiju! Sad smo malo zajedno, pa malo izmešamo telesnu sluz sa drugim partnerima, pa opet smo zajedno, pa smo na gomili... ko sfingeri, pa smo opet samo nas dvoje, pa smo duhovno jedno biće, a telesno - k'o hipici.... i takve neke gluposti!
Ne priznajem, jer nije normalno! Jer je takvo razmišljanje odraz nezrelosti i neodgovornosti! Jer takav stav povređuje partnera, pa makar i ne došlo do prevare, a vezu čini nestabilnom.
Uz  izvinjenje Tebi  Solveig što ću ovaj tekst podvći analizi ne što je tvoj ,već iznosi suprotne stavove  od mojih ,pa da se lećim od sopstvenih zabluda ,ako u njemu nađem uporišta.Da bi mi neki pojmovi bili jasniji a ti ih upotrebljavaš kao svoje  konstante ,ako te zamolim za objašnjenje ,nadam se da ćeš to učiniti ,ali ostavljam mogućnost  da to i ignorišeš  pa unapred kažem da me to neće ljutiti. U svakom sličaju  zahvaljujem se  na saradnji.
 Kada kažeš : Ako volim  nekog,... da li mu to kažeš ili na neki drugi način mu staviš do znanja? Da  dalje ne pretpostavljam reći ću ti da ja to svojoj partnerki kažem  i da prelazim u dosadu ponavljaju ći to kao papagaj.Neću ga prevariti je izrečena tvoja konstanta koju poštujem jer je samo uslovljena,ako volim nekog ?
Kočnica u mojoj glavi je uvjek u ispravnom stanju .Nikad nikog nisam prevarila. Dok je trajalo, trajalo je. Bez prevare! I bilo je čisto s moje strane.
 
Izvini molim te pokušavam ovaj tekst stavit u dijalog ge sam ja ona druga strana ,koja bi trebala ovo prihvatiti kao istinu  i bez pogovora usvojiti. Pored tehničkih detalja da kočnice treba često testirati  da bi se u njih bilo sigurno,a Boga mi i servisirati,dozvoli da ne stavim baš ni jednu primjedbu.
 
I ne priznajem ja tu seksualnu demokratiju! Da li to znači da tvoj patner (onaj koga voliš ) mora isto misliti ,isto se ponašati...
 i da mu je uskraćeno pravo na želje ? Neću navoditi što ti ne priznaješ rekla si...ali me zanima je li i ovo  uslov :?
Ne priznajem, jer nije normalno! Jer je takvo razmišljanje odraz nezrelosti i neodgovornosti! Jer takav stav povređuje partnera, pa makar i ne došlo do prevare, a vezu čini nestabilnom.
Ovde sam se propeo na prednje noge ,vrisnuo k'o  Damjanov Zekenko...alo ,zar je samo ono što ti misliš jedino dozvoljeno ,gde su (njegove želje),gde su zapeli uzajamni dogovori ,gde je pravilo da je među partnerima sve dozvoljeno ,da vezu treba oplemenjavati ,istraživati... šmeker

Još jednom izvinjenje Solveig ne polemišem sa tobom nego sa djelom teksta .

 [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 16:46

...ja cu odgovoriti popovcu..isto kao dijalog,znachi zaobici cu Solveig kao osobu koja je ovo pisala...dakle da dodam,da bude jasno,i ja cu samo voditi dijalog sa osobom koja je zamishljena kao moja ljubav..tj.zamislicu da mi on postavlja ova pitanja umesto popovca..
Kada kažeš : Ako volim  nekog,... da li mu to kažeš ili na neki drugi način mu staviš do znanja?

..ovo nije tema posta,podrazumeva se da voljenoj osobi i kazhesh i pokazesh da je volish..jer same rechi,bez dela ne znache nishta..shto sam ja i podrazumevala iz Solveinog teksta..


Kočnica u mojoj glavi je uvjek u ispravnom stanju .Nikad nikog nisam prevarila. Dok je trajalo, trajalo je. Bez prevare! I bilo je čisto s moje strane.
 Izvini molim te pokušavam ovaj tekst stavit u dijalog ge sam ja ona druga strana ,koja bi trebala ovo prihvatiti kao istinu  i bez pogovora usvojiti. Pored tehničkih detalja da kočnice treba često testirati  da bi se u njih bilo sigurno,a Boga mi i servisirati,dozvoli da ne stavim baš ni jednu primjedbu.


..pa nisam ja auto da me servisirash ,pa ili uradish servis dobro ili ne..dalje pod "kochnicom " se smatra moralni i karakterni kod.I svesno mogu da tvrdim da nikada ne sedim sa boope na dve klupe..

Ne priznajem, jer nije normalno! Jer je takvo razmišljanje odraz nezrelosti i neodgovornosti! Jer takav stav povređuje partnera, pa makar i ne došlo do prevare, a vezu čini nestabilnom.
Ovde sam se propeo na prednje noge ,vrisnuo k'o  Damjanov Zekenko...alo ,zar je samo ono što ti misliš jedino dozvoljeno ,gde su (njegove želje),gde su zapeli uzajamni dogovori ,gde je pravilo da je među partnerima sve dozvoljeno ,da vezu treba oplemenjavati ,istraživati.


..naravno popovac da partner treba da ima iste zhelje,na kraju,tako i biramo partnera,tj.onog koji ima slichne poglede na svet pa i seksualne sklonosti kao mi..zar ne?
..naravno da ne bih prihvatila da moj partner spava gde i sa kim stigne a ochi sluzhe za gledanje,naravno ne za nepristojno buljenje i ne kada sam ja u njegovom drushtvu..a zhelje..pa njih niko,nikome ne mozhe zabraniti,mada se ja uvek trudim da budem ispunjenje svih zhelja svog partnera,naravno pod uslovom da nema fantazije o Pameli Anderson kada je imala 20 godina..pa ipak zhelje i fantazije ne mozhemo nikome zabraniti,niti uzeti...nemam ja nishta protiv ljudi koji vole da menjaju partnere ali imam protiv, da moj partner bude takav..na moju srecu poverenje je ono shto nas oboje duboko vezuje i "servisira kochnicu" da nikada ne zataji  hehe.. Zagrljaj 
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 69

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 18:24

_Zana_ ::
...ja cu odgovoriti popovcu..isto kao dijalog,znachi zaobici cu Solveig kao osobu koja je ovo pisala...dakle da dodam,da bude jasno,i ja cu samo voditi dijalog sa osobom koja je zamishljena kao moja ljubav..tj.zamislicu da mi on postavlja ova pitanja umesto popovca..
Kada kažeš : Ako volim  nekog,... da li mu to kažeš ili na neki drugi način mu staviš do znanja?

..ovo nije tema posta,podrazumeva se da voljenoj osobi i kazhesh i pokazesh da je volish..jer same rechi,bez dela ne znache nishta..shto sam ja i podrazumevala iz Solveinog teksta..


_Zana_drago mi je da i ti imaš želju da mi pomogneš da svatim smisao prevare ,ali bi želio da to bude na takav način da ni jedan od partnera nije u podređenom položaju .. Solveigin tekst bio  je samo iz njenog ugla posmatrana  prevara ,pa su i zakljićci bili u tome pravcu. Moj post ispred njenog govorio jer o mome stavu ,pa sam samo razliku u mišljenju hteo staviti na  raspravu ,da bi korigovao svoj stav ako to bude stav većine.Mogu se složiti da nije  tema posta  na koji način dokazujemo da nekog volimo ,ali mi je bitno da znam na koji način definišemo šta je prevara između dva bića koja se vole .U svom postu i to sam rekao ,ali je Solveig i to osporila ,pa sam hteo saznati neku obostrano objektivniju definiciju.Ne  osporavam pravo da svako za sebe  ima norme po kojima  se valada i zaključuje  ,ali to ne znači da to  mora biti jedino ispravno. Društveno prihvatljive definicije   pojedinih  normi  vremenom se mjenjaju ,pa i to moramo  uzimati u obzir.Ako jedan par uzajamno definiše šta je za njih prevara ,pa onda reše da jedno drugo neće varati onda je to dogovor vredan pažnje .
Nazad na vrh Ići dole
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 18:26

popovac ::


...gde su (njegove želje),gde su zapeli uzajamni dogovori ,gde je pravilo da je među partnerima sve dozvoljeno ,da vezu treba oplemenjavati ,istraživati... šmeker

1. Ako nekog ne volim, teško da bih s njim ostvarila vezu. (Pod vezom ne smatram seks za jednu ili dve-tri noći.)
Kad volim, onda kidam zubima... ako možeš to da pojmiš. Branim nas, čuvam nas, ne dam - na nas! I naravno da moj partner to zna.

2. Ako sam s nekim bila jednu noć, a ne volim ga, to znači da ću potražiti onog koga volim monitor ... i ostati s njim više od noć-dve. Pa, ni u tom slučaju ne furam paralelno. S jednim završim, s drugim počnem!

3. Kočnica je kočnica! Nema tu šta da se objašnjava.

4. Što se tiče seksualne demokratije: Nema veće demokratije, nego, uz sva iskušenja, istrajati u dvoje! Razmisli!

5. To što si ti vrisnuo..., pa i onaj moj je tako vrisnuo ...i njemu se nešto p(r)opelo. I on je mislio da je među partnerima sve dozvoljeno, pa je krenuo u istraživanje norveških venerinih bregova, kako bi oplemenio (pazi, molim te!) njegovo i moje seksualno bitisanje.
On se oplemenio, a evo... i ja sam sva presrećna i "oplemenjena" njegovom ejakulacijom u tuđu vaginu.
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 69

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 18:57

Solveig ::

1. Ako nekog ne volim, teško da bih s njim ostvarila vezu. (Pod vezom ne smatram seks za jednu ili dve-tri noći.)
Potpuno si jasna i taj tvoj stav mi je potpuno prihvatljiv.

Citat :
Kad volim, onda kidam zubima... ako možeš to da pojmiš. Branim nas, čuvam nas, ne dam - na nas! I naravno da moj partner to zna.
Pokušavam da to pojmim...koljena mi klecaju..ali se tješim tvoj partner to zna.

2.
Citat :
Ako sam s nekim bila jednu noć, a ne volim ga, to znači da ću potražiti onog koga volim monitor ... i ostati s njim više od noć-dve. Pa, ni u tom slučaju ne furam paralelno. S jednim završim, s drugim počnem!
Priznajem i ovo sam ukapirao,ili što bi moj kolega Rade rekao s'konto,tako da i tu nemam dilema ?
3.
Citat :
Kočnica je kočnica! Nema tu šta da se objašnjava.
Taman tako !
4.
Citat :
Što se tiče seksualne demokratije: Nema veće demokratije, nego, uz sva iskušenja, istrajati u dvoje! Razmisli!
Razmislio...već davno... pa sam još ne oženjen
5.
Citat :
To što si ti vrisnuo..., pa i onaj moj je tako vrisnuo ...i njemu se nešto p(r)opelo. I on je mislio da je među partnerima sve dozvoljeno, pa je krenuo u istraživanje norveških venerinih bregova, kako bi oplemenio (pazi, molim te!) njegovo i moje seksualno bitisanje.
On se oplemenio, a evo... i ja sam sva presrećna i "oplemenjena" njegovom ejakulacijom u tuđu vaginu.
Ovde u svoju odbranu moram sam sebe citirati:Ovde sam se propeo na prednje noge ,vrisnuo k'o  Damjanov Zekenko...alo ,zar je samo ono što ti misliš jedino dozvoljeno ,gde su (njegove želje),gde su zapeli uzajamni dogovori ,gde je pravilo da je među partnerima sve dozvoljeno ,da vezu treba oplemenjavati ,istraživati...
I dalje ovo mislim,makar tebi izgledalo sebično !
Nazad na vrh Ići dole
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 19:39

popovac ::

Ovde u svoju odbranu moram sam sebe citirati:Ovde sam se propeo na prednje noge ,vrisnuo k'o  Damjanov Zekenko...alo ,zar je samo ono što ti misliš jedino dozvoljeno ,gde su (njegove želje),gde su zapeli uzajamni dogovori ,gde je pravilo da je među partnerima sve dozvoljeno ,da vezu treba oplemenjavati ,istraživati...
I dalje ovo mislim,makar tebi izgledalo sebično !

Prvo, među partnerima nije sve dozvoljeno!
Odakle ti ta ideja?
Recimo, nađeš finu ženicu, bude ti lepo sa njom, u krevetu je lavica, ... a onda, jednog dana, kaže ona tebi: "znaš, pošto nam je sve dozvoljeno, ja ću večeras malo da se pomazim sa tvojim kumom. Ti možeš da nas gledaš, neće nam to smetati."
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 69

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 19:59

Solveig ::


Prvo, među partnerima nije sve dozvoljeno!
Odakle ti ta ideja?
Recimo, nađeš finu ženicu, bude ti lepo sa njom, u krevetu je lavica, ... a onda, jednog dana, kaže ona tebi: "znaš, pošto nam je sve dozvoljeno, ja ću večeras malo da se pomazim sa tvojim kumom. Ti možeš da nas gledaš, neće nam to smetati."

Sve ono što se partneri dogovore ,dozvoljeno je ,ako su se dogovorili. I slučaj koji navodiš ,ako je stvar dogovora ,treba se ispoštovati bez predrasuda ..
Nazad na vrh Ići dole
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 20:05

Ma nemoj?
 neeeeeeeeee 

Tu te čekam!
Ja i moj bivši NISMO se dogovorili da on mene vara. On je sam rekao DA TO NIKAD NE BI URADIO.
Zato sam i bila opuštena s njim. Jer sam verovala u taj dogovor.
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 69

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 20:31

Solveig ::
Ma nemoj?
 neeeeeeeeee 

Tu te čekam!
Ja i moj bivši NISMO se dogovorili da on mene vara. On je sam rekao DA TO NIKAD NE BI URADIO.
Zato sam i bila opuštena s njim. Jer sam verovala u taj dogovor.

Greška u koracima ,ili se niste razumjeli....Ako si me tu čekala evo me i upućujem kritiku tvom partneru,jer je nekorektno iskoristio tvoje vjerovanje u njegovu riječ.
Nazad na vrh Ići dole
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 21:17

Ovakvi odnosi nisu dogovorni.
To se podrazumeva!

Meni ne treba LELEMUD, BITANGA i PREVARANT. Takav ne treba ni jednoj ženi!
Druga je stvar, što bi neki hteli da pomalo (ili malo više) varaju, a da ne budu svrstani ni u jednu od pomenutih kategorija.

I da se vratim na samu temu:
Pošto ne varam, nemam šta ni da priznam.
I bolje da ne saznam da me neko vara. Bolje!

P.s.
Još nisam odustala od osvete. DA NE 
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 69

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 21:42

Solveig ::
Ovakvi odnosi nisu dogovorni.
To se podrazumeva!

Meni ne treba LELEMUD, BITANGA i PREVARANT. Takav ne treba ni jednoj ženi!

P.s.
Još nisam odustala od osvete. DA NE 

Ispada da je najopasnije  ono što se podrazummeva! šmeker
Nazad na vrh Ići dole
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 21:45

Odanost, vernost... To se podrazumeva. I nije opasno, lagano je, i prijatno je.
I odlika je zrelih i odgovornih ljudi.

Ja rekoh, pa kud puklo - da puklo!
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 69

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 21:50

Solveig ::
Odanost, vernost... To se podrazumeva. I nije opasno, lagano je, i prijatno je.
I odlika je zrelih i odgovornih ljudi.

Ja rekoh, pa kud puklo - da puklo!
Samo još gde se učlanjuje ,kolika je članarina ,je li potrebna slika,i imali posebnih uslova...( ono sitno pisano ) ?
Nazad na vrh Ići dole
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 22:01

Itekako ima takvih muškaraca.
E, to su MUŠKARČINE !

Njih treba pitati te stvari, vezane za učlanjenje, članarinu i posebne uslove... Od njih treba pokupiti savet!
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 69

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime12/3/2014, 22:11

Solveig ::
Itekako ima takvih muškaraca.
E, to su MUŠKARČINE !

Njih treba pitati te stvari, vezane za učlanjenje, članarinu i posebne uslove... Od njih treba pokupiti savet!
Vuk se mesa , po poruci , ne  najede... šmeker
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime13/3/2014, 07:14

Sve shto oboje zhele,pa i razmena partnera je dozvoljeno...podvlachim oboje  hehe.. 
Prevara u bilo kojim medjuljudskim odnosima je ruzhna stvar i malo je onih koji bi istu priznali,mada i to ima logike,onaj ko je spreman na prevaru,taj ima nedostatak u karakteru a da bi priznao istu,treba uz muda(da prostite na izrazu) imati i jak karakter..
Nazad na vrh Ići dole
Palma*
Aktivan clan
Aktivan clan
Palma*


Broj poruka : 11980
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 103
Lokacija : sunčana strana ulice

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime13/3/2014, 19:57

_Zana_ ::

Prevara u bilo kojim medjuljudskim odnosima je ruzhna stvar i malo je onih koji bi istu priznali,mada i to ima logike,onaj ko je spreman na prevaru,taj ima nedostatak u karakteru a da bi priznao istu,treba uz muda(da prostite na izrazu) imati i jak karakter..

Draga, potpuno se slažem s tobom, a posebnu o delu "...da bi priznao istu,treba uz muda(da prostite na izrazu) imati i jak karakter..."

Moj prevarant nije imao muda, a od karaktera nije imao ni slovo "k"! Dogovorili smo se kako naša veza treba da  funkcioniše ali on nije mogao da odoli onom što Solveig reče "došlo mu", a veoma često mu je to dolazilo širom ovog virtuelnog sveta. Kad sam to saznala i rekla mu tada je pobesneo kao da sam ja prevarant, a on nedužna žrtva. Neverovatno je kako ljudi neuračunljivo mogu da se ponašaju u takvim trenucima! Još neverovatnije je kako tada može da reaguje žena koja je iskreno nekom dala svoje srce, dušu, telo... sve!

Uz njegova obećanja i krokodilske suze oprostih mu što su sve rečenice upućene meni istovremeno upućivane još na dve-tri "ljubavi", prihvatih obećanje da se to nikad više neće ponoviti (pa sve to ništa nije značilo već samo obično piskaranje!?) ali nakon samo nekoliko dana shvatih da se on nikad neće promeniti jer je to njegov svet... njegov jer mu je realni život prazan i takav će ostati ali bez mene.

Naravoučenije: onaj ko jednom prevari samo će to ponavljati, ponavljati... a na nama je da dobro razmislimo šta želimo i očekujemo od opraštanja nekom i koliko nam je stalo do toga da za svaku cenu nastavimo vezu.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Solveig




Broj poruka : 2123
Datum upisa : 26.12.2013

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime13/3/2014, 22:18

Palma, em se nasmejah... em se zapitah nešto...
Tvoj opis virtuelnog švalera, u potpunosti odgovara mom opisu virtuelnog švalera.

Da nismo nas dve, u ovom virtuelnom svetu, naletele na istog?
E to bi bila prava stvar!
Da ga javno izogovaramo! hehe.. 


Mene muči jedna vrlo realna prevara. Zato sam ranjiva i razdražena.
A ni virtuelna ne prija nikome. Prvo te podigne u nebesa, a onda te baci na zemlju i ponizi pred virtuelnim društvom.
Ma, skotova ima svuda!
Nazad na vrh Ići dole
Palma*
Aktivan clan
Aktivan clan
Palma*


Broj poruka : 11980
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 103
Lokacija : sunčana strana ulice

Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime13/3/2014, 22:48

Sol, postoji sasvim velika verovatnoća da smo u ovom virtuelnom svetu naišle na istog švalera jer je onaj "moj" mLogo voleo da šeta, pa je šetao, šetao... Šteta je samo što njega nema ovde na forumu inače bi se sam prepoznao.  hahahhahaaa 

Ne da me je samo mučila jedna realna prevara već prevara onog kojeg sam iz virtuelnog sveta pustila u svoj realni život. I da znaš: oni su nikakvi švaleri ni skotovi, a mi same smo krive da smo dozvolile sebi da nas takvi razočaraju i povrede.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ste priznali prevaru ili ne?   Da li bi ste priznali prevaru ili ne? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li bi ste priznali prevaru ili ne?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
IZVOR LjUBAVI :: DRUŠTVO :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: