IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRO
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako izlečiti sebe?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Kako izlečiti sebe? Empty
PočaljiNaslov: Kako izlečiti sebe?   Kako izlečiti sebe? Icon_minitime31/5/2014, 07:12

1. Mi smo sami odgovorni za sve što nam se događa. Zato treba verovati u sebe – sve se može promeniti.

2. Ono što mislimo o sebi i drugima, određuje našu budućnost. Treba misliti pozitivno.

3. Promene ne počinju od ponedeljka, ili od idućeg meseca, od prvog u mesecu, od praznika. Promene počinju odmah, danas.

4. Nisam ja izuzetak, nema osobe koja nije osetila grižu savest ili bila sobom nezadovoljna. Zato glavu gore, to se može promeniti. Ne opterećuj se krivicom.

5. Ne samosažaljevaj se i ne jadikuj. Stresovi, šokovi i tuga donose samo zlo, lekari kažu čak i rak.

6. Naučimo da volimo sebe, život će biti lakši i lepši. Zato na posao.

7. Da bi se krenulo dalje, treba zaboraviti prošlost, greške i treba oprostiti svima sa kojima sam se zamerio.

8. Zaboraviti ono intimno >>niko mene neće<< ili >>nisam ja nizašta<<. Kada prihvatim sebe sa svim manama (a ko ih nema!) prihvatiće me i drugi.

9. Družite se, živite život, ne skrivati svoje muke i mane, tako što ćemo se izolovati.

10. Treba da verujem da nema granica mojim mogućnostima, pa ću i druge u to uveriti.
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna dusa

Romanticna dusa


Broj poruka : 3445
Datum upisa : 17.05.2014
Godina : 31

Kako izlečiti sebe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlečiti sebe?   Kako izlečiti sebe? Icon_minitime31/5/2014, 23:01

Odlican tekst,svidja mi se upotunosti.  Kako izlečiti sebe? 859434835 
Nazad na vrh Ići dole
Palma*
Aktivan clan
Aktivan clan
Palma*


Broj poruka : 11980
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 103
Lokacija : sunčana strana ulice

Kako izlečiti sebe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlečiti sebe?   Kako izlečiti sebe? Icon_minitime31/5/2014, 23:15

7. Da bi se krenulo dalje, treba zaboraviti prošlost, greške i treba oprostiti svima sa kojima sam se zamerio. ::

Ali... ako zaboravim prošlost ponovo ću napraviti isto *sranje... e, ne mogu. Povremeno je se moram prisetiti. Svima sam ja oprostila njihove greške (osim onom MM-PS!) ali ih nisam zaboravila.
Nazad na vrh Ići dole
_Zana_

_Zana_


Broj poruka : 8809
Datum upisa : 04.08.2013
Godina : 59
Lokacija : Nedodjija:))

Kako izlečiti sebe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlečiti sebe?   Kako izlečiti sebe? Icon_minitime1/6/2014, 19:49

Palma* ::


Ali... ako zaboravim prošlost ponovo ću napraviti isto *sranje... e, ne mogu. Povremeno je se moram prisetiti. Svima sam ja oprostila njihove greške (osim onom MM-PS!) ali ih nisam zaboravila.

...i ne treba zaboraviti,mada taj drugi mozhda nece biti isti,pa mozhda to shto je bila greshka u prvom sluchaju nece biti i u drugom..samo glavu gore i napred...oni koji varaju,prvoshodno varaju sebe pa tek nekog drugog..ti cesh naci novu ljubav a on ostaje sa sobom,od sebe ne mozhe pobeci..
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 69

Kako izlečiti sebe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlečiti sebe?   Kako izlečiti sebe? Icon_minitime23/2/2018, 17:51

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako izlečiti sebe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlečiti sebe?   Kako izlečiti sebe? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako izlečiti sebe?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ŽIVIMO U HOLOGRAMU: Sve što vidite oko sebe je samo projekcija!
» Kako si?
» Kako da...?
»  Kako delite ljude?
» Kako privući muškarca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
IZVOR LjUBAVI :: DRUŠTVO :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: