IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
IZVOR LjUBAVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRO
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Letnja ljubav

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Letnja ljubav Empty
PočaljiNaslov: Letnja ljubav   Letnja ljubav Icon_minitime8/7/2012, 21:29

LETNJA LJUBAV

Dugo nisam verovala u letnje ljubavi, koje se radjaju za vreme letovanja, sve dok se to meni licno nije dogodilo. Upoznali smo se u vodi, dok smo pilvali i onako iz daijine smeskali jedno drugom.Nasavsi se pod vedrim nebom u sred bela dana i okruzeni mnostvom ljudi oko sebe, nismo nista drugo mogli da uradimo sem glupog i klasicnog upoznavanja. Ipak, pogledi, odmeravanje i sporo ispustanje ruke, odavali su veliku privlacnost i pozudu. Kada se covek nadje na moru, jedino mu se jede, spava i tuca. Ovo poslednje je u tom trenutku bilo ono sto sam najvise pozelela, a ne stereotipno upoznavanje. Kao da covek ima nesto od toga sto zna cime se bavis, kako se zoves, ako mu je tucanje jedina stvar koja mu se vrti u glavi.
Situacija je postajala sve vrelija, ali bilo je jasno da ovo mesto nije pogodno za akciju. Zbog toga smo se dogovorlil da se nadjemo uvece, ne bismo li izasli na pice i toboze boije se upoznali.Te veceri sam izasla u provod i posrecilo mi se. Otisli smo u dlskoteku. cim smo usli, sela sam za sank, jer se tu najprljatnije osecam. Nervira me guranje i skakanje. Uz pivo koje unistavam, vreme mi brze i lepse prolazi. Posle nekog vremena jezik nam vise nije bio sredstvo komuniciranja. Poceli su da padaju strasni poljupci i ruke su trazile oslonac na njegovom telu. Pomerili smo se u mracniji deo diskoteke. Sledilo je pravo iznenadenje za mene. Bez ustezanja je gurnuo ruku medju moje noge. Osecala sam da dole gorim i da sam spremna za jedno dobro tu-canje. Zelela sam da otkrijem sta on ima da ponudi. Drugom rukom je instlnktivno krenuo ka mojoj straznjici polako me nabljajuci na svoj vec ocvrsli ud, koji se ispod letnjih pantalona jasno ocrtavao.

Uhvatio me je za ruku i ja sam bez razmisIjanja krenula za njim, kada me je poveo iz diskoteke.
-Idemo u moju sobu - rekao je.
- Ne, tamo je vruce. Idemo na plazu! -odgovorila sam.
Skoro trceci, isli smo ka plazi. Od piva i trcanja pocelo je malo da mi se vrti u glavi. Baclo me je na pesak. Moje ruke su krenule ka njegovom slicu ne bi li oslobodile njegov ud, koji samo sto nije iskocio. Kod mene je bilo lakse jer sam bila u mini suknji, samo ju je zadigao. Pokusavo je da prodre u mene, al smo izgleda oboje bili pripiti, pa nikako nije mogao da pogodi rupu u koju je trebao da se zabije.
- Stani! - Odlucila sam u tom trenutku da stvar uzmem u svoje ruke. Dohvatila sam njegov ud krajnje znalacki se nabila na njega. Pesak me je bockao po ledjima i u tom trenutku sam osetila da na njegovom udu isto ima peska. Dok je besomucno pokusavao da ude u mene, njegov ud je nekoliko puta padao na pesak i tu se le-pio. Osetila sam da je usavsi u mene uneo i malo peska koji je strugao po mojom vaginalnim zidovima. To me je jos vise palilo. Svoje dugacke noge sam digla uvis i ponekad ga obavijala, namestivsi se udobno na njegovu karu. Premestala sam njegov ud iz jednog ugla vagine u drugi. Ritmicki sam se nabijala. To ga je uzbudjivalo. Uhvatio je moje nabujale grudi i poceo divljacki da ih steze. Glasni uzdasi su se sirili plazom. Umirila sam se, jer sam predosecala da je on blizu vrhunca. Nisam se prevarila. Sve snazniji i jaci udarci sledili su jedan za drugim, dok se njegovo telo treslo. Na momente mi se cinilo da moja vagina puca od silnog pritiska koji se nabijao u njoj.
- Nemoj da ga vadis. Jos te zelim u sebi!
Moja vagina je pocela da pulsira i da steze njegov ud. Videla sam da je ponovo poceo da se uzbudjuje. Misici vagine su ga stiskali, gnjecili, uvlacili.
- Hocu jos, ali brzo. Ja volim da bude brzo! A ti si tako dobro uglavljen, tako si krut.
Uzivali smo jedno u drugom. Prestala sam da mislim i jedino uzivala u ovom dobrom rokanju.
- Sad, sad, sad! Gurni ga jace, jos, jos! Gurni ga jace! Ne smes sada prekinuti. Ide mi, svrsavam, ne zaustavljaj se! - vikala sam bacajuci se tamo amo po njemu.
Obuhvatio ml je grudi i stegao ih je cvrsto. A onda gurnuo svoj ud, koji je bio krut i vreo, jos malo dublje, ali nije dalje islo.
Stegla sam vaginu tako jako da je mislio da cu ga prekinuti.
- Stize! Ja sam gotov. Tucaj, sad ti tucaj! -prostenjao je.
- Sta sad cekas, svrsavas ili ne? Ipak, svrsices kada ja to budem htela!
Posle tih mojlh reci, uhvati ga nekakav cudan grc, trzaj, sta li. lzbacila sam ga iz sebe.
- Hocu otpozadi!
Okrenula sam se i namestila. Usao je lako, jer sam bila jos uvek mokra, vrela. Uhvatio me je za kukove i navukao do kraja.
- Zelim da te rokam ovako do besvesti. Dok te ne ubijem!
-Tako prolaze muskarci U mojoj vagini.
Njegov glavic je trijao i rovario po meni tako snazno, da se od naslade grcio kao nikad. Osetila sam njegov prst koji polako klizi. Ugurao mi je polako prst u cmar. Pocela sam divljacki da mesam.
- Vadi ga i sa sto vece daljine nabijaj.
Poslusao me je. Tresao se od uzbudjenja. Vise nije mogao da izdrzi. izvukao ga je i prskao po meni. Mlazevi sperme su isticali iz njegove kare. Srusio se na mene svom tezinom.
Tako nepomicni ostali smo da lezimo jos neko vreme, a to kako sam se dovukla do sobe, nije deo mog secanja.
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Broj poruka : 15823
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 69

Letnja ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnja ljubav   Letnja ljubav Icon_minitime2/12/2012, 21:16

Сервисирање

Сервис за опррвак телевизора ,рачунара и остале информатичке опреме .Колега власник сервиса ,једна службеница (прима и издаје готове апарате и наплаћује )и ја који у слободно време радим на оправци .Четвртак негде око 10часова ,долази у сервис госпођа тридаетих година ,и тражи власника радње .Параван. дјели радиону од дјела за примање апарата,и ја чујем тај разговор .Службеница Ана покушава јој објаснити да власника ту нема ,али да може и њој се обратити са захтјевом .Добро кад нема Анђелка јели ту онај што ради повремено .Ана каже да јесам ,отвара параван и уводи је у део где се сервисирају апарати. Поздрављамо се и она одмах прелази на ствар.

"Мене је упутио инжинјер Цар, да само ви можете оправит овај апарат и да сте врло дискретни."Из торбице је извадила неку мању торбицу и пружила ми .Оставила је визит карту да је обавјестим кад поправим .Ана јој је покушала дати број под којим је апарат примљен ,она је једноставно одбила и напустила сервис. Отворио сам дату торбицу и угледао последњу ријеч технике у подручју вибратора .Ана ме пита "шта да запишем Васко, а ја још увјек изненађен кажем напиши "миксер." Било ми је незгодно одмах разгледавти ,јер је Ана ,знала ућ иза паравана да понуди сок или кафу.

Ставио сам га иза једног рачунара на коме сам радио .Ана је у 12 часова питала јел ми шта треба ,јер се спремала кући (двократно је радила ). Рекао сам јој само да закључа да не морам обраћат пажњу јел неко улази. Тад сам погледао "чудо од технике". Техничке карактеристике биле су запањујуће .Читам из књижице која је је била у торбици : "могућност загријавња од 0: 40степени ,повећанје обима (печника од 30 до 60милиметара Дужина подесива од 120милиметара до 220миолиметара .Ротирање по уздужној осиод 0 до 75 степени . Брзина помицања напред назад од 0,5 скунди (један помак у једном правцу )до десет помака у једној минути . Када се прекидач стави на турбо ,перфомансе се екстерно мјењају .

После прегледа електронских компоненети ,утврдио сам шта не ваља ,замјенио те дјелове пар транзистора ,један тријак ... Остало је пола сата до доласка Ане на посао ,а ја нисам могао практично испробат како то ради и јесу ли испуњени сви увјети .

Кад је Ана дошла рекао сам да је незове ,каже да је "миксер" готов и да може доћи по њега . Тражила је мене на телефон . Дали би сте ми ви то донјели кад завршите посао платит ћу и трошкове оправке и доласка . Кад дођете пред згаду паркирајте на број осам ,то је моје паркирно мјесто .Паркирао сам се и пошао на трећи спрат .

Позвонио сам ,она је отворила и као изненађена рекла ми "изволте" .Ушао сам у кратки уски ходник где су на средини стајале мушке папуче.Очит знак да се трбам изути ако мислим даље . Отворила је врата на крају ходника и опет врло љубазно понудила :"Изволте.,само уђите ,изабедрите мјесто где ће те сјести. Ја обично сједим овде ,згодно ми због телевизије ".Сјео сам у фотељу насупрот ње ,и спустио торбицу на стол"

"Па већ сте оправили,мора да сте добар мајстор! Владо вас је нахвалио а сад вјерујем да је у праву" .
"Ја јесам оправио ,али дали задовољавајуће ради ,то незнам" .
"Ја ћу то утврдити" . Устала је из из "бара " дохватила две чаше и боцу текиле ,сипајући и мени и себи уз образлпожење да пробам њено пиће.
"Знам да возиш ,али молим те пробај ,ово је нешто екстра", Прихвато сам чашу и уз онај обавезни додир чашама пробао.
"Бит ћу искрен ништа нарочито", рекао сам гледајући у њен упитни поглед .
Торбицу је тек сада узела,извадила мању из ње иуз осмјех рекла: "сада ћемо то опробати".
Позвала ме руком да устанем и повелау другу собу. Била је то
њена спаваћа соба јер ми је рекла: "Oво је мој брлог". Соба је стварно укусно намјештена,сложене боје и зидова и дјела намјештаја. . У средини је доминирао водени брачни кревет. "Изволи раскомоти се", рекла је улазећу у другу просторију претпоставлљам купатило .
Убрзо сам чуо шум туша . Остао сам збуњен не налазећи решење . Сјео сам на ивицу кревета и чекао ... .Појавила се у скоро провидној спаваћици једино је груднјак кроз провидну спавћицу скривао голе груди .
"Спремила сам ти купку,изволи на тебе је ред".
Устао сам и послушно кренуо у купатило рачунајући да ћу успут створити план како даље. Из собе сам чуо глас: " узми тај плави пешкир то је за тебе". .Тешком муком збунјен почео сам се скидати и ушао у кадау неког чудног облика .Купка је била зеленкаста са израженим мирисом ,али нисам могао са сигурношћу рећи нашто ме асоцира . И најманји покрет правио је огромну количину пјене. Почео сам са туширанјем али од плана нисам имао баш ништа. Поново сам зачуо нјен глас: " тај плави огртач је с за тебе обуци када будеш долазио да не будеш гол..."

Вратио сам се у собу. Oна је лежала на боку љуљајући себе и кревет ,а поред ње био је извађен вибратор из торбице.
"Дођи!", позвала ме пружајући руку ,пружио сам руку закорачио на кревет и признајем више пао него што сам хтео поред ње. Окренула се према мени и прошаптала: "сад ће мо видјет јесили мајстор ,како апарат ради." Мене је то помало збунило ,што је вјероватно она примјетила ,па ми је рекла : "Хтео си да испитам апарат ?" Ја сам само климнуо главом у знак одобравања. "Е, кад је већ тако (почела је скидат груднјак ) морам те нешто замолити. Ја ћу тебе задовољит на какав год будеш пожелео начин, а кад ја намјестим апарат ти ћеш ми нјежно љубит и миловат груди." Почела је стављат ,"направу " са тако грациозним покретима ,да сам остао затечен .Прво је за бутину једну и другу закопчала каишиће ,најестила се у лежећи положај ,и руком до мене почела ми скидат огртач .Помогао сам јој ,је сам ријешио да она води игру . Адаптер је укључила у струју ,подесила параметре,и почела сеансу .Ја сам већ био с уснама на њеним грудима .Истезасла се померала ноге и у вис и у ширину испуштајући неке чудне гласове ,које је ипак успјела контролират .Трајало је та сеанса петнест минута ,стресла се одахнула и исклучила апарат.
"Јеси ли ово очекивао од мене", упитала је .
"Јесам", одговорио сам и сам не вјерујући у то .
"Не постоји мушкарац који може пружит овако уживање у мјесто апарата .Мушкарац ми треба само партнер са стриктно датим задатком .Сада си ти на реду ,ја ћу ти пружит оно што још ниси доживео ."

Била је у праву. Пружила ми је неописиво задовољство, које пре и касније нисам никада доживео. Устао сам отишао у купатило обукао се и вратио у собу . Она је преко оне спаваћице навукла зелени огртач ,и позвала ме поново у дневну собу .
"Дали си за још једно пиће али сад бирај шта хоћеш."
Захвалио сам се ,под изговором да возим . Дохватила је свој новчаник ташницу ,отварајући питала " шта сам дужна?"За тренутак сам застао ,а она је наставила: "апарат ради добро само реци цјену рачунајући и то што си ми га донио ."Док сам ја оклевао она је узела два пута по педесет еура пресавила их и рекла: " ја сам одредила цијену кад ти шутиш."

Испратила ме до излаза из стана и уз стисак руке рекла до виђењења .Довиђенја узвратио сам из учтивости . И сад је понекад сретнем у граду ,поздравимо се и на томе се све завршава . Остаје само сјећанје о коме први пут сада говорим .

Nazad na vrh Ići dole
 
Letnja ljubav
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» LJUBAV
» Prva ljubav
» Ljubav po krvnim grupama
» Otkriveno mesto na kome nastaje ljubav
» Šta je ljubav - eros, fileo ili agape, ili nešto sedmo? :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
IZVOR LjUBAVI :: EROTIKA I SEX :: EROTSKE PRICE-
Skoči na: